• Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic
Ürün Kodu : xiaomibluetooth2       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
220.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Mi True Wireless Earphones 2 Basic

20 saate kadar toplam pil ömrü

Çift mikrofonlu ENC ile kristal netliğinde çağrı kalitesi
Otomatik eşleştirme ve otomatik bağlantı
Akıllı kulak içi algılama özelliği
14,2 mm sürücü ve AAC codec ile mükemmel ses


20 saatlik* uzun pil ömrü, cihazı sabahtan gece yarısına kadar kullanmanızı sağlar

Yeni çipin güç tüketimi kontrolü sayesinde kulaklıklar tek bir tam şarjla 5 saat ve şarj kutusuyla birlikte 20 saat kullanılabilir. Pil ömrü dayanıklılığı sayesinde gün boyu müzik dinleyebilirsiniz.

*Kulaklık dayanıklılık verileri: Kulaklıklar tamamen şarj olduğunda ve ses düzeyi %50'ye (akıllı telefon) ayarlandığında, 5 saate kadar kullanılabilir. Kulaklıklar ve şarj kutusu tamamen şarj edildiğinde yaklaşık 20 saat boyunca sürekli olarak müzik oynatılabilir. Spesifik kullanım süreleri, kullanım koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Çift mikrofon sayesinde telefon aramaları sırasında gürültü azaltılarak kesinti oluşması engellenir

Telefon aramaları sırasında arka plan gürültüsünü ortadan kaldırmak için hüzmeleme teknolojisini kullanan, her iki kulaklıkta da bulunan dahili yüksek hassasiyetli mikrofonlar, gürültülü ortamlarda bile telefonun diğer ucundaki kişinin sizi net bir şekilde duymasını sağlar.

Kutu açıldığında* bir pencere açılır ve akıllı bağlantı görünür hale gelir

Mi Tamamen Kablosuz Kulak İçi Kulaklık 2 Basic, MIUI Global kullanıcı arabirimine sahiptir. Şarj kutusu açıldığında kulaklık bağlantısı için bir arabirim açılır. Bağlandıktan sonra kulaklığınızı telefonunuz üzerinden rahatça kontrol edebilir, kulaklığın ve şarj kutusunun pil seviyesini görüntüleyebilirsiniz.

*İlk bağlantının, akıllı telefonunuzun Bluetooth ayarlarından manuel olarak tamamlanması gerekir. Otomatik bağlantı kurmak için cihazın Bluetooth işlevi normal şekilde açılmalıdır.
Aşağıdaki denizaşırı modeller, MIUI Global'in yeni sürümleri sırasıyla güncellendikten sonra hızlı eşleştirme için bu açılır pencereyi destekleyecektir: Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10
、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9、Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S
Yakında daha fazla yeni model uyumlu hale getirilecektir.

Akıllı, özgür ve tamamen kablosuz

Tamamen kablosuz, kısıtlamasız tasarım. Sol veya sağ kulaklığı istediğiniz gibi kullanabilir, tek ve çift kulak modları arasında esnek bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. Çift kulak modu kablosuz boyutlu ses sağlarken, tek kulak modu daha özgür bir deneyim sunar.

Geniş dinamik sürücü, sesin zengin ve doğal olmasını sağlar

Sesleri daha doğal bir his sunacak şekilde daha yoğun ve zengin hale getirmek için 14,2 mm büyük kompozit diyaframa sahip dinamik sürücü kullanılır ve sese daha gerçekçi doku ve ayrıntılar kazandırılır. Aynı zamanda, ses kalitesini ve deneyimini geliştirmek için AAC ses codec teknolojisi desteklenir ve bu sayede kullanıcılara net ses kalitesi sağlanır.

Kulağa tam oturan rahat yarı kulak içi tasarım

Yarı kulak içi tasarım, kulaklığı takıp çıkarırken daha fazla konfor ve denge sağlamak için kulak kanalına daha iyi uyum sağlar. Kulaklıkların her biri yalnızca 4,7 g ağırlığındadır. Kompakt ve hafif gövdesi, kulaklığı takmayı kolaylaştırır ve uzun süreli kullanımın neden olduğu yorgunluğu büyük ölçüde azaltır.

Tek dokunuşla istediğiniz zaman çalıştırın ve kontrol edin

Müzik oynatma/duraklatma, arama yanıtlama/sonlandırma, sesli asistanı uyandırma gibi işlemler kulaklıklara çift dokunarak gerçekleştirilebilir. Cep telefonunu kullanmadan kulaklıkları kolayca kontrol edebilirsiniz.

 • Gelen arama/kapatma
  Kulaklıklardan herhangi birine iki kez dokunun
 • Sesli asistanı etkinleştirme
  Sol kulaklığa iki kez dokunun
 • Her iki kulakta oynatma/duraklatma
  Sağ kulaklığa iki kez dokunun
 • Tek kulakta oynatma/duraklatma
  Kulaklığa iki kez dokunun
 • Müziği duraklatma
  Kulaklıklardan birini çıkarın

*İstediğiniz görevi gerçekleştirmek için kulaklıklardaki herhangi bir yere gösterildiği gibi (şeklin üst, orta ve alt kısmı) dokunun.

üst

orta

alt

Kulaklığı çıkardığınızda takma algılama* duraklatılır

Kullanma durumunu algılamak için yüksek hassasiyete sahip kapasitif kulak içi algılama özelliği kullanılır. Müzik dinlerken kulaklığı çıkararak müziği duraklatabilir ve geri takarak kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Kulaklıkları taktığınız andan itibaren müziğin keyfini çıkarın ve şarkıların en sevdiğiniz kısımlarını asla kaçırmayın.

*Kulaklık takma durumu algılaması, üçüncü taraf oynatıcı üzerinden film izlerken kulaklığı çıkardığınızda otomatik duraklatma işlevini desteklemez


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?